4 miejsce na XXVI Mistrzostwach Śląska Sędziów im. Edwarda Konopki!

Niezmiernie miło nam poinformować, że drużyna reprezentująca nasze kolegium na XXVI Mistrzostwach Śląska Sędziów im. Edwarda Konopki zajęła 4 miejsce!

Zmagania rozpoczęliśmy w grupie A. W pierwszym meczu nasza drużyna zremisowała z Kolegium Sędziów z Bytomia 1:1. W drugim meczu z KS Katowice również padł remis 1:1. Wygrana w 3 meczu z gospodarzem turnieju czyli Kolegium Sędziów Lubliniec 4:2 pozwoliła nam na wyjście z grupy.

W półfinale rozegraliśmy spotkanie z sędziami z Częstochowy, które zakończyło się rezultatem 1:1 w regulaminowym czasie gry. Niestety przegrana w rzutach karnych 2:0 pogrzebała marzenia o finale i musieliśmy uznać wyższość przeciwników.

W meczu o 3 miejsce po raz drugi spotkaliśmy się z sędziami z Bytomia. Mecz zakończył się rezultatem 2:0 dla Kolegium Sędziów z Bytomia i finalnie uplasowaliśmy się na 4 miejscu w całym turnieju.

Gratulacje dla zawodników, którzy udali się do Lublińca w następującym składzie:

• Sławomir Kowalewski
  • Mateusz Nowak
  • Adam Szczepański
  • Mateusz Długosz
  • Jakub Tekieli
  • Wiktor Urbańczyk
  • Łukasz Zioło
  • Adrian Damaz
  • Przemysław Pilarz
  • Mariusz Zygmunt

Wielkie gratulacje rownież dla trenera - Krzysztofa Koziarskiego oraz kierownika drużyny - Henryka Kiełbasy!