Komunikat Zarządu KS Bielsko-Biała

W związku z ostatnimi zmianami w strukturach Kolegium Sędziów BOZPN oraz Kolegium Sędziów Bielsko-Biała pragniemy poinformować o kilku istotnych zmianach oraz przypomnieć ważne kwestie dotyczące obsady sędziowskiej przed nowym sezonem.

1.Informacje dotyczące obsady na szczeblu BOZPN.

• Referentem ds. obsady sędziowskiej został kol. Daniel Kruczyński - kontakt tel. 515037207.
  • Urlopowania proszę zgłaszać do poniedziałku do godziny 18:00 na adres e-mail - obsadaksbozpn@op.pl.

2. Informacje dotyczące obsady w Podokręgu Bielsko-Biała.

• Referentem ds. obsady sędziowskiej został kol. Krzysztof Koziarski - kontakt tel. 502323081 oraz 515037208, funkcja ta będzie sprawowana wspólnie z kol. Henrykiem Wnukiem - kontakt tel. 515037211.
  • Urlopowania proszę zgłaszać do poniedziałku do godziny 18:00 telefonicznie oraz na adres e-mail - krzysztof-koziarski154@wp.pl.
  • Urlopowania należy zgłaszać od pierwszego terminu rozgrywek tj. I runda Pucharu Polski na szczeblu Podokręgu - 30/31 lipca.
  • Każdy sędzia ma obowiązek potwierdzić mecz w systemie extranet najpóźniej w piątek do godziny 15:00.
  • Nieprzestrzeganie powyższych reguł będzie karane natychmiastowym wstrzymaniem w obsadzie.

3. Informacje dotyczące zgłaszania meczów sparingowych.

• Spotkania, w których występują dwa zespoły reprezentujące szczebel BOZPN lub wyższy muszą zostać zgłoszone przez kierownika danej drużyny do kol. Daniela Kruczyńskiego co najmniej dwa dni przez meczem. Sędzia nie ma prawa sędziować takiego spotkania na własną rękę.
  • Spotkania, w których występuje jeden zespół reprezentujący szczebel BOZPN oraz drużyna z Podokręgu lub dwie drużyny z Podokręgu muszą zostać zgłoszone przez sędziego przed spotkaniem do kol. Krzysztofa Koziarskiego

4. Informacje Kolegium Sędziów Bielsko-Biała.

• Data oraz miejsce egzaminu poprawkowego zostanie podana w najbliższym czasie. Informacja zostanie umieszczona na naszej stronie.
  • Przypominamy wszystkim sędziom o najnowszych zmianach w Przepisach Gry, które obowiązują nas od 1-go lipca. Nowe Przepisy Gry, wytyczne oraz zmiany możecie pobrać na naszej stronie w dziale materiały szkoleniowe
  • Została powołana Kadra Podokręgu, w której rywalizować będą sędziowie klasy "A" oraz "B". Sędziowie uczestniczący w spotkaniach kadry zostaną poinformowani o regulaminie oraz o terminach spotkań.
  • Przypominamy wszystkim sędziom zalegającym z płatnościami o konieczności ich uregulowania u kol. Henryka Kiełbasy -  kontakt tel. 607053713 - sędziowie, którzy będą zalegać z płatnościami nie będą uwzględniani w obsadzie sędziowskiej.
  • W najbliższym czasie zostanie podany skład nowego zarządu Kolegium Sędziów Bielsko-Biała oraz lista sędziów uprawnionych do sędziowania danej klasy rozgrywkowej.