Zasady na zawodach w Podokręgu Skoczów

Poniżej przedstawiamy zasady jakie będą obowiązywały na zawodach prowadzonych w podokręgu Skoczów.

1. Sprawozdania nie wysyłamy, tylko wypełniamy w ekstranecie, a wersję papierową przechowujemy przez 6 miesięcy po czym ją niszczymy.

2. Zgodnie z regulaminem rozgrywek piłki nożnej prowadzonych przez Podokręg Piłki Nożnej w Skoczowie na sezon 2018 - 2019 r. w rundzie jesiennej ekwiwalenty za sędziowanie meczów Kluby wypłacają sędziom w gotówce po zakończonych zawodach na podstawie przedstawionych im rachunków.

Każdy sędzia jadąc na jakiekolwiek zawody musi posiadać przy sobie czysty druk rachunku do wypisania lub wypisany rachunek w formie elektronicznej - bardziej polecany.

Każdy sędzia powinien prowadzić sobie dla własnej wygody rejestr wypisanych rachunków w danym roku kalendarzowym, gdyż na każdym rachunku musi być obowiązkowo wpisany kolejny numer rachunku danego sędziego.

Po zakończonych zawodach każdy sędzia wypisuje lub przekazuje ( w domu wypisany i wydrukowany rachunek) zgodnie z tabelą ekwiwalentów ( która znajduje się w załączniku ) rachunek przedstawicielowi Klubu gospodarzy i odbiera gotówkę.

Dopuszcza się na żądanie Klubu aby zostawić rachunek w Klubie, który zobowiązuje się do "przelania" należnej kwoty na osobisty rachunek sędziego w terminie do najbliższego piątku. Można ( ale nie obowiązkowo ) na kopii rachunku żądać potwierdzenia odbioru rachunku (najlepiej pieczątka Klubu). W takim przypadku na rachunku musi być obowiązkowo wpisany w stosownej rubryce numer rachunku bankowego danego sędziego.

W przypadku gdyby do piątku pieniądze nie były na rachunku sędziego proszę o natychmiastowe powiadomienie o tym fakcie obsadowego Kol. Adama Śliża lub mnie co spowoduje wycofanie obsady sędziów do zalegającego z przelewem pieniędzy Klubu na mecze w kolejny weekend oraz podjęcie działań do wyegzekwowania należnych pieniędzy.

Rozliczanie meczów prowadzonych przez inne Związku np. Śl.ZPN, BOZPN lub inne Podokręgi odbywać się będzie zgodnie z regulacjami znajdującymi się w regulaminach poszczególnych rozgrywek

Rachunki:

Czyste druki rachunków można znaleźć także w zakładce „Pliki do pobrania” a także u kol. Adama Śliża lub w biurze Podokręgu w Skoczowie u Pana Zenona Wawrzyczka.