Extranet

Informacje
- obsadę na mecze każdy sędzia obowiązkowo akceptuje w extranecie do piątku do godz. 15:00

- sędziowie główni zobowiązani są do przesyłania do 15 minut po zakończeniu zawodów wyniku spotkania na numer otrzymany z sytemu extranet (500505505) w formacie numer meczu (otrzymany w sms)#wynik gospodarzy:wynik gości#wynik gospodarzy do przerwy:wynik gości do przerwy. W przypadku zawodów przerwanych lub nie rozegranych należy przesyłać sms w poniższy sposób:

• numer_meczu#p - mecz przerwany
  • numer_meczu#n - mecz nie odbył się

Terminy
- sprawozdanie z meczów Podokręgu Skoczów sobota-niedziela każdy sędzia obowiązkowo wprowadza do extranetu do poniedziałku do godz. 19.00

- sprawozdania z meczów Podokręgu Bielsko-Biała, Podokręgu Żywiec oraz Okręgu BOZPN sobota-niedziela sędzia obowiązkowo wprowadza do extranetu do poniedziałku do godz. 22.00

- sprawozdanie z meczów Śl.ZPN Katowice sobota-niedziela każdy sędzia obowiązkowo wprowadza do extranetu do 24 godzin po zakończeniu zawodów.

- sprawozdanie z meczów Podokręgu Tychy sobota-niedziela każdy sędzia obowiązkowo wprowadza do extranetu do poniedziałku do godz. 19.00

Podręcznik systemu extranet

Wobec sędziów, którzy nie będą respektować powyższych zasad oraz terminów będą wyciągane konsekwencje!